Ars Cameralis Silesiae Superioris

fot. Radosław Kaźmierczak
fot. Radosław Kaźmierczak

Cykl Kameralnie już po raz czwarty!

7 listopada/ 10 listopada/ 14 listopada | Cieszyn/ Bielsko-Biała/ Czeladź

Najbardziej tajemnicza z mikstur przygotowanych przez nas na jesienne festiwalowe wieczory. Słuchacze niemal do końca nie wiedzą, z jakim artystą stworzą specjalną więź, bo informacje o wykonawcy skrzętnie skrywamy.

Cykl „Kameralnie” to nie tylko rodzaj niespodzianki dla fanów, ale także próba zerwania z koncertowymi przyzwyczajeniami, z sytuacją, w której wszystko jest jasne, a bilet na wydarzenie trzymamy w rękach od tygodni. Niewiedza nie oznacza jednak, że kontakt będzie mniej intensywny. Wprost przeciwnie — atmosfera, jaka wytwarza się podczas koncertów cyklu „Kameralnie” jest absolutnie nie do podrobienia. Intymna, rozpisana na niewielką publikę, z artystą na przysłowiowe „wyciągnięcie ręki”. Szczegóły dostępne tutaj.

7 listopada (wtorek)  Cieszyn

Instrumentalny kwartet grający post-rocka. W swoim brzmieniu łączą emocje, przestrzeń i wyobraźnię, a wszystko to podają w klimatycznych gitarowych kompozycjach. Zespół działa od 3 lat, w zeszłym roku światło dzienne ujrzało ich pierwsze demo. Grupa pochodzi z Chorzowa.

10 listopada (piątek)  Bielsko-Biała

Projekt muzyczny śląskiej wokalistki, kompozytorki, producentki i autorki tekstów, która nie tylko koncertuje, ale również wspiera ważne projekty społeczne, jak choćby Akcję Czyste Powietrze. Czuje się dobrze w bardzo różnorodnych stylistykach, od trip-hopu po jazzowe szaleństwo. Jeśli będzie to dla Państwa wskazówka – jest fanką dobrej herbaty i angielskiego humoru.

14 listopada (wtorek)  Czeladź

Zespół, który tworzą trzy dziewczyny, przyznające się do inspiracji poezją romantyczną oraz polskim punk rockiem. Pochodzą z Chorzowa i koncertują w śląskich klubach muzycznych. Chętnie odwołują się również do tradycji rocka psychodelicznego i nowej fali. W swoim dorobku mają nagrody na konkursach i festiwalach w Gliwicach oraz Chorzowie.

Więcej aktualności

zamknij