Ars Cameralis Silesiae Superioris

grafika: Łukasz Dziedzic
grafika: Łukasz Dziedzic

Modyfikacje programu

9 — 28 listopada 2020 | www.arscameralisfestiwal.pl

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby do zmian programowych dochodziło jak najrzadziej. Niestety nowe obostrzenia, trudne warunki i niepewna sytuacja sprawiają, że jest to nieuniknione i niezależne od nas. Poniżej szczegóły dotyczące wprowadzonych modyfikacji:

→ Spotkanie literackie Golem, Dracula, Frankenstein — bardziej realni niż nam się wydajeJanem GondowiczemJakubem Kornhauserem, zaplanowane na 19 listopada na godzinę 18:30, nie odbędzie się. Prowadzący przygotują jednak dla Was coś szczególnego, bądźcie czujni!

→ Koncert DVA, który miał się odbyć 22 listopada o godzinie 21:30, zostaje odwołany

Jest nam niezmiernie przykro, że musimy wprowadzać kolejne zmiany, liczymy jednak na Waszą wyrozumiałość. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Dbajcie o siebie i najbliższych.

Więcej aktualności

 • Tropy NaDziko

  Projekty, które są niezwykłym podsumowaniem szalonego, dzikiego i istotnego pod względem socjologicznym oraz literackim zjawiska, którym jest Trupa poetycka NaDziko.

  zobacz

 • Rzeźba w przestrzeni publicznej

  Do końca marca tego roku można składać wnioski o dofinansowanie w ramach programu „Rzeźba w przestrzeni publicznej dla Niepodległej – 2021”, realizowanego pod patronatem Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

  zobacz

 • Dziękujemy!

  9 — 28 listopada 2020

  Światła zgasły, a emocje powoli opadają. ⅩⅩⅨ Festiwal Ars Cameralis nieśpiesznie staje się wspomnieniem. Ta edycja była wyjątkowa, ponieważ na naszej drodze stanęli szczególni ludzie. Wspólnie zawalczyliśmy, by mimo wielu przeciwności Festiwal odbył się również w tym roku i zagościł w Waszych domach.

  zobacz

zamknij