Ars Cameralis Silesiae Superioris

Zapytanie ofertowe

|

Instytucja Kutlury Ars Cameralis jest w trakcie realizacji nowego projektu, którym jest mobilna wystawa rocznicowa. W związku z tym poszukujemy firm, które, wspólnie z nami, podejmą się nowego wyzwania i zrealizują prace zgodnie z wytycznymi oraz projektem.

Szczegóły zapytania ofertowego oraz procedury składania ofert znajdują się w plikach do pobrania. Zachęcamy do uważnego zapoznania się z dokumentami i przesyłania ofert.

Więcej aktualności

 • Tropy NaDziko

  Projekty, które są niezwykłym podsumowaniem szalonego, dzikiego i istotnego pod względem socjologicznym oraz literackim zjawiska, którym jest Trupa poetycka NaDziko.

  zobacz

 • Rzeźba w przestrzeni publicznej

  Do końca marca tego roku można składać wnioski o dofinansowanie w ramach programu „Rzeźba w przestrzeni publicznej dla Niepodległej – 2021”, realizowanego pod patronatem Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

  zobacz

 • Dziękujemy!

  9 — 28 listopada 2020

  Światła zgasły, a emocje powoli opadają. ⅩⅩⅨ Festiwal Ars Cameralis nieśpiesznie staje się wspomnieniem. Ta edycja była wyjątkowa, ponieważ na naszej drodze stanęli szczególni ludzie. Wspólnie zawalczyliśmy, by mimo wielu przeciwności Festiwal odbył się również w tym roku i zagościł w Waszych domach.

  zobacz

zamknij