Ars Cameralis Silesiae Superioris

fot. Radosław Kaźmierczak
fot. Radosław Kaźmierczak

Zapytanie ofertowe

|

Festiwal Ars Cameralis, którego kolejne edycje odbywają się co roku w listopadzie, stał się, na przestrzeni niemal trzydziestu lat istnienia, kulturalną wizytówką regionu. Przez niemal cały miesiąc w wielu miastach Śląska królują muzyka, sztuki wizualne, teatr oraz literatura.

Pragniemy dotrzeć do jak najszerszej publiczności oraz zachęcić do udziału w zbliżającej się ⅩⅩⅨ edycji Festiwalu Ars Cameralis mieszkańców regionu. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem ofertowym na stworzenie kampanii outdooroweji oraz do składania propozycji. Szczegóły znajdują się w plikach do pobrania.

UWAGA! Do zapytania ofertowego wprowadzono korektę. Plik ze zmianami jest do pobrania w dokumencie "Korekta do zapytania ofertowego".

Więcej aktualności

 • Tropy NaDziko

  Projekty, które są niezwykłym podsumowaniem szalonego, dzikiego i istotnego pod względem socjologicznym oraz literackim zjawiska, którym jest Trupa poetycka NaDziko.

  zobacz

 • Rzeźba w przestrzeni publicznej

  Do końca marca tego roku można składać wnioski o dofinansowanie w ramach programu „Rzeźba w przestrzeni publicznej dla Niepodległej – 2021”, realizowanego pod patronatem Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

  zobacz

 • Dziękujemy!

  9 — 28 listopada 2020

  Światła zgasły, a emocje powoli opadają. ⅩⅩⅨ Festiwal Ars Cameralis nieśpiesznie staje się wspomnieniem. Ta edycja była wyjątkowa, ponieważ na naszej drodze stanęli szczególni ludzie. Wspólnie zawalczyliśmy, by mimo wielu przeciwności Festiwal odbył się również w tym roku i zagościł w Waszych domach.

  zobacz

zamknij