Ars Cameralis Silesiae Superioris

Power Joy Happiness Fame!

Bardzo trafiony tytuł. Płyta bowiem krzepi, daje radość i szczęście.

Płyta ta jest dla mnie bardzo klasyczna. Od samego początku przyświecała nam myśl o prostocie. Zastanawiałem się czym kiedyś były piosenki, czym mogą być dalej jeszcze. Jak kiedyś konstruowało się albumy, co niosły ze sobą okładki. Bez zbędnych kalkulacji i mędrkowania chciałem znaleźć coś bardzo uniwersalnego, zrozumiałego i komunikatywnego. Do słuchania i tańczenia. 


/ Wojtek Kucharczyk

Bardzo trafiony tytuł. Płyta bowiem krzepi, daje radość i szczęście, a samym muzykom mam nadzieję, że da sławę. Polska scena muzyczna nie narzeka na brak zespołów z poczuciem humoru (patrz Dick4Dick, Mitch&Mitch czy Psychocukier), ale sposób, jaki znaleźli na siebie
TC&TCS jest tak naturalny i przekonywujący, że nie da się ich nie lubić, a muzyka, którą tworzą porywa do tańca, pozwala na chwilę refleksji i jest świetnym polepszaczem humoru w deszczowy dzień. Wypróbowałam, działa!


/
Gosia Lewandowska, uwolnijmuzyke.pl


O zespole:


Najpierw był po prostu The Complainer. Po całkiem entuzjastycznym przyjęciu albumu „…& The Complainers” jednoosobowy projekt rozrósł się do dużego, regularnego zespołu. W składzie — oprócz Kucharczyka —  znaleźli się także: Asia Bronisławska, Paweł Trzciński, Marcin Zarzeka, Jakub Adamec.


Grali na wielu festiwalach, m.in. Eurocultured w Manchesterze, Nowa Muzyka w Cieszynie, OFF Festival w Mysłowicach, New! New! w Brnie, Pulse w Londynie czy Ars Cameralis. Po wydaniu płyty „Power Joy Happiness Fame!” w wersji koncertowej zespół powiększył się o kwartet smyczkowy.


Dyskografia:

2008 → Power Joy Happines Fame!

2009 → The Dark Side of the F****** Moon


Polecane publikacje

Zamawiam

Power Joy Happiness Fame!

  • Autor: The Complainer and the Complainers
  • Kategoria: Wydawnictwo muzyczne
wyślij

Wysyłając zamówienie akceptujesz regulamin sklepu Ars Cameralis.

Z regulaminem sklepu zapoznać się można pod adresem: www.cameralis.art.pl/regulamin

zamknij